Projekt "East-West Connect"

iNFORMACYJNY SERWiS GOSPODARCZY

 

Galeria dnia

 

 

  O NAS

 

Galeria dnia

 

 

 

 

 

 

Galeria dnia

 

NASi PARTNERZY

Gwarancje ubezpieczeniowe Adler Brokers

 

Podróże do Rosji

 

 

 

 

Galeria dnia

 

zaktualizowano 2007-11-07           UKR   |    PL

  SERWiS   ARCHiWUM  |  KURSY WALUT  |  BANK OFERT 

Projekt "East-West Connect"

dostęp bezpłatny

 

powstał z myślą o firmach, które chcą rozpocząć bądź umocnić swoja działalność na rynkach Europy Wschodniej, a także z myślą o studentach zainteresowanych pogłębianiem swojej wiedzy dotyczącej relacji Polski z krajami Europy Wschodniej.

Jesteśmy świadomi ogromnego potencjału jaki drzemie w rynkach Europy Wschodniej, przez co zdajemy sobie sprawę z szans, ale też i trudności jakie czekają tam na polskich przedsiębiorców.

Dlatego też postanowiliśmy stworzyć dla polskich firm niepowtarzalną możliwość przyjęcia na praktykę studentów z najlepszych uczelni Europy Wschodniej, którzy dzieląc się wiedzą na temat funkcjonowania wschodnioeuropejskich rynków oraz zwyczajów biznesowych wschodnioeuropejskich przedsiębiorców ułatwią poszukiwanie partnerów handlowych, nawiązywanie kontaktów, a poprzez znajomość języka i różnic kulturowych pomogą podczas negocjacji i podpisywania umów z przyszłymi kontrahentami.

Studentom chcielibyśmy zaproponować udział w organizowanych przez nas wydarzeniach, mających na celu przybliżenie różnic oraz podobieństw Polski i krajów Europy Wschodniej, historii naszych wzajemnych relacji, a także problemów i sukcesów polskiego biznesu na tychże rynkach.

Mamy nadzieję, że współpraca z nami oraz udział w organizowanych przez nas wydarzeniach spełni Państwa oczekiwania i pomoże w zrealizowaniu Państwa celów!


2007-05-17 ŹRÓDŁO: AIESEC 17 maja 2007

©UKRAiNA.net.pl

DO GÓRY   |  ARCHiWUM